Konkurs z okazji Piątku Mocy!

Star Wars to nie tylko filmy, książki i komiksy. To także, a może przede wszystkim, zabawki i gadżety towarzyszące poszczególnym częścią Sagi. W związku z tym ogłaszamy konkurs na opis zabawki związanej z Przebudzeniem Mocy. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać na naszego maila krótki (5-10 zdań) opis zabawki lub gadżetu, który chcielibyście widzieć w sklepach z okazji premiery najnowszej części Gwiezdnych Wojen, udostępnić informacje o konkursie na swoim profilu oraz polajkować nasz fanpage. Cztery najlepsze pomysły nagrodzone zostaną Kartami podarunkowymi o wartości 100 zł, do wykorzystania w sklepach Toys`R`us.

Za możliwość zorganizowania konkursu dziękujemy naszym sponsorom, firmie Toys`R`us.

Regulamin konkursu na opis zabawki
§ 1. Regulamin określa zasady Konkursu na opis zabawki , przeprowadzanego przez Łódzki Fanklub Star Wars. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
§ 2. Konkurs na opis zabawki organizowany przez Łódzki Fanklub Star Wars i trwa od dnia 17.08.2015 r. do 31.08.2015 r.
§ 3. W konkursie może wziąć udział każda osoba spełniająca następujące warunki:
a) prześle nam opis zabawki w odpowienim terminie,
b) nie jest członkiem zarządu Łódzkiego Fanklubu Star Wars.
c) zalajkuje fanpage Łódzkiego Fanklubu Star Wars i udostępni informacje o konkursie na swoim profilu
§ 4. Zgodnie z art. 24 ust.1, pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne i każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.
§ 5. Dane użytkownika (imię, nazwisko, adres) podane podczas rejestracji w konkursie zostaną użyte jedynie podczas publikacji wyników na stronie Łódzkiego Fanklubu Star wars (w postaci: imię i nazwisko z miasta). W przypadku gdy autor nie chce, by publikowano jego imię i nazwisko, należy zaznaczyć ten fakt przy zgłoszeniu pracy.
§ 6. Uczestnik konkursu zgadza się na opublikowanie swojego opisu zabawki przez Łódzki Fanklub Star Wars.
§ 7. Do konkursu NIE MOŻNA zgłaszać opisów, które zostały już upublicznione w jakimkolwiek rodzaju mediów.
§ 8. W opisie nie można wykorzystywać prac autorstwa innych osób bądź ich fragmentów.
§ 9. Uczestnik konkursu musi przesłać swój opis zabawki. Jego długość powinna wynosić od 5 do 10 zdań. Prace, które nie będą przestrzegały granic limitu, będą natychmiast odrzucane.
§ 10. Konkursowe komiksy oceniane będą przez komisję składającą się z członków zarządu Łódzkiego Fanklubu Star Wars. Pod uwagę będą brane takie kryteria jak: pomysł, poprawność językowa, oryginalność. Prace będą sprawdzane anonimowo (tzn., że podczas czytania recenzent nie będzie wiedział, kto jest autorem danego opisu).
§ 11. W konkursie jeden użytkownik może uczestniczyć tylko raz, poprzez przesłanie opisu na adres konkursowy: eventylfsw@gmail.com z tematem „Konkurs na opis zabawki”. W treści maila proszę wpisać swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko, ksywkę i dokładny adres.
§ 12. Nagrody, których fundatorem jest Toys`R`us zostaną przyznane czterem najlepszym opisom.